Google nákupy, alebo nový spôsob, kam umiestniť reklamu

Prevádzkovatelia e-shopov už určite zaregistrovali viac ako rok prevádzkovanú službu Google Nákupy. Táto služba je zadarmo a funguje prakticky rovnako ako iné vyhľadávače tovaru. Od 30. januára 2013 je však v beta prevádzke i komerčná verzia, ktorá dokáže integrovať relevantné reklamy priamo do výsledkov vyhľadávania (SERP).

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Takmer kompletný zoznam linkbuilding stratégií – 1. časť

Pokúšam sa dať dohromady pomerne ucelený zoznam linkbuilding stratégií, ktoré síce sú na internete čiastkovo zverejnené, ale mám ambíciu ich zhromaždiť úplne. Získavanie spätných odkazov – teda linkbuilding – má dominantný význam pri zlepšovaní pozícií na Googli a raste návśtevnosti. Článok bude mať pokračovania, pretože tých stratégií je naozaj veľa.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

SEO analyzátory – prečo je to zavádzajúce

Na internete existuje množstvo “kvalitných” SEO analyzátorov, ktoré hodnotia kvalitu stránky. Často dostávam od klientov otázku typu – robili ste mi web a SEO analyzátor mi vyhodnotil kvalitu tohto webu na 20% – prečo mám od Vás tak nekvalitnú stránku ? Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Čo bude vplývať na pozície vo výsledkoch vyhľadávania v budúcnosti

Tabuľka s názvom Budúcnosť vyhľadávania ukazuje agregovaný názor odborníkov na problematiku SEO zo spoločnosti SEOmoz počas minulých 6 rokov.

Ukazuje špecifické faktory a ich vplyv na pozície vo výsledkoch vyhľadávania boli prezentované na tejto stránke, kde si ich môžete prečítať.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Optimalizácia stránok profesionálne – tipy pre zvýšenie návštevnosti

Optimalizácia web stránok do posledného detailu

V tomto článku sa budem venovať oblasti, ktorá vysoko vplýva na návštevnosť stránok z vyhľadávača Google. Ovplyvňuje ju najmä znenie titulky a popisu stránky. Viac sa dozviete po prečítaní článku. Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Google, jeho fenomén, reklama a zaujímavé video

To, že je Google fenomén doby, by sme sa mohli prieť. To, že je to prvé slovo, ktoré takmer každý asociuje pri slove vyhľadávanie, alebo internetové vyhľadávanie, sa asi prieť nebudeme.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Prečo nekopírovať texty z iných webov

Akým textom vyplniť webové stránky ? Mnohé firmy, marketingový pracovníci, alebo jednoducho jednotlivci prevádzkujúci svoj web sa určite stretli s dilemou – dať si tú námahu a venovať mnoho času vytvoreniu vlastného pútavého textu, alebo si miernym podfukom zabezpečiť texty – tak trochu podvodom – skopírovaním z iných stránok.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Rýchlosť načítania stránky môže byť faktorom pre ranking v 2010

Zaujímavé čítanie som objavil WebProNews, kde autor predstavil možnosť zmeny vyhľadávajúceho algoritmu Googlu. Pravdepodobne nastane to, že stránky, ktoré sa načítavajú dlhšie, budú radené vo výsledkoch vyhľadávania nižšie. Celý článok, nakoniec aj diskusia k nemu a priradené názory Matta Cuttsa, šéfa Webspam tímu v Googli mňa osobne presvedčili, že to má svoje opodstatnenie.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow
Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php