Facebook reklama je efektívna!

Facebook reklama je veľmi lacným prostriedkom ako na svoje webové stránky priviesť viac zákazníkov. Platíte totiž iba za uskutočnené prekliknutiu! Rozpočet facebook reklamy možno ľahko odhadnúť dopredu vďaka jednoduchému nastavenie výšky kreditu, ktorý je možné maximálne minúť.

Facebook ako výkonné digitálne PR

Public relations je možné vynikajúco realizovať aj prostredníctvom Facebooku. Či už šíriť pozitívne správy o vašej firme, produkte, alebo novinke, ale aj efektívne zvládnuť krízovú komunikáciu.

Vytvoríme profesionálne reklamné oznámenie ako textové tak vizuálne

Zacielime Vašu facebook reklamu ako demograficky tak záujmovo presne podľa vašich potrieb. Celú Vašu reklamnú facebook kampaň na facebooku založíme a nastavíme. Budeme ju priebežne udržiavať a upravovať, tak aby pre Vás bola maximálne užitočná. Reklama na Facebooku Vám vytvoríme my a na vás záleží, či chcete návštevníkov presmerovať na vašu webovú alebo facebook stránku, ale napríklad aj udalosť, či aplikáciu.

Facebook aplikácia

Chcete len zvýšiť počet fanúškov a nezaujíma vás súťaž, ani aplikácia ? Otázkou je len čas, počet fanúškov, ich vek, pohlavie ? Sme tu pre vás! Dovoleným spôsobom zvýšime počet fanúškov vašej stránky na Facebooku.

Máte záujem o viac informácií ? Pošlite nám telefón alebo e-mail.


Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php