smarter_data

Návrh a realizácia e-commerce riešení

Či už ste podnikateľ, alebo malá, či veľká firma, pomôžeme vám naplánovať, navrhnúť a vybudovať úspešnú webovú stránku, facebook stránku, či elektronický obchod. Sme tu pre vás aj vtedy, keď hľadáte vyhotovenie riešenia na mieru. Máme pripravené hotové riešenia určené pre malé a stredné podniky, sme pripravený tiež vyriešiť vaše požiadavky na systémy na mieru.

  Čítajte viac o tejto službe


sluzby2

Kontinuálne zvyšovanie návštevnosti – SEO optimalizácia

​Komplexná a kvalitná internetová marketingová stratégia môže rapídnym spôsobom zvýšiť tržby z predaja. S nami hravo zvládnete získavanie návštev prirodzenou cestou. Najprirodzenejšia forma – optimalizácia pre vyhľadávače vám pomôže získať relevantnú a garantovanú návštevnosť.

  Čítajte viac o tejto službe


sluzby3

Nastavenie efektívnej Adwords reklamy

Podľa našich skúseností 92% používateľov nevyužíva naplno všetky možnosti AdWords kampaní a 2/3 AdWords účtov obsahujú zásadné chyby.

Zlá štruktúra kampane alebo nedôslednosti môžu zdvojnásobiť náklady na AdWords a výrazne znížiť efektivitu. Nemusíte strácať čas tradičným marketingom alebo zisťovaním, ako spustiť fungujúcu Adwords PPC kampaň. Ušetríme vám veľa cenného času a peňazí.

  Čítajte viac o tejto službe


sluzby4

Facebook marketing – využite potenciálu sociálnych médií a tvorba aplikácií pre Facebook

​Kvalitná a presne cielená marketingová stratégia na Facebooku prekvapivým spôsobom prináša výsledky pri budovaní značky. Pomáha pri zvyšovaní tržieb a hlavne pomáha zákazníkom viac sa a tesnejšie sa identifikovať s vašou firmou.  Pomáha zapojiť komunitu k šíreniu informácie o vašich službách a produktoch. A v neposlednom rade vhodnou formou dopĺňa celkovú stratégiou online propagácie.

  Čítajte viac o tejto službe


sluzby5

Tvorba webov a eshopov, redizajn a správa riešení postavených na systéme WordPress

Ak zvažujete prezentačný web s rozpočtom 500 – 3000€ nie je pre vás vhodné vyvíjať riešenie s vlastným na mieru vyhotoveným administračným systémom.

Prečo si vybrať nás ? Viac ako 8 ročné skúsenosti. Tvorime a editujeme moduly, grafické šablóny, opravujeme kód. Rýchla diagnostika problému a riešenie. Vužiť môžete aj konzultácie a pomoc a optimalizácia WordPress stránok a eshopov.

  Čítajte viac o tejto službe


sluzby6

Aktualizácia a údržba webových stránok internetového obchodu

​Potrebujete pridávanie textov, obrázkov, úpravy akéhokoľvek druhu, SEO webstránok, spracovanie fotografií, spracovanie grafických materiálov, banerov, letákov a iné ? Vyžadujete programovanie a ďalší rozvoj webu a jeho funkcií. Chcete mať človeka na základné nástroje online marketingu (Google Adwords, Facebook reklama). Vyžadujete pravidelné konzultácie ? Zistite viac o našej službe.

  Čítajte viac o tejto službe


Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php