Takmer kompletný zoznam linkbuilding stratégií – 1. časť

Pokúšam sa dať dohromady pomerne ucelený zoznam linkbuilding stratégií, ktoré síce sú na internete čiastkovo zverejnené, ale mám ambíciu ich zhromaždiť úplne. Získavanie spätných odkazov – teda linkbuilding – má dominantný význam pri zlepšovaní pozícií na Googli a raste návśtevnosti. Článok bude mať pokračovania, pretože tých stratégií je naozaj veľa.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Čo bude vplývať na pozície vo výsledkoch vyhľadávania v budúcnosti

Tabuľka s názvom Budúcnosť vyhľadávania ukazuje agregovaný názor odborníkov na problematiku SEO zo spoločnosti SEOmoz počas minulých 6 rokov.

Ukazuje špecifické faktory a ich vplyv na pozície vo výsledkoch vyhľadávania boli prezentované na tejto stránke, kde si ich môžete prečítať.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Čo ovplyvňuje umiestnenie webu na prvej stránke vo výsledkoch vyhľadávania ?

Existuje mnoho faktorov, ktoré ovplyvňujú pozíciu umiestnenia Vášho webu/web stránky vo výsledkoch vyhľadávania. Jedným z veľmi zaujímavým a pútavým zistením z poslednej doby je zistenie z 2011 Ranking Factors. Chcete  vedieť viac ? Prečítajte si tento článok pozorne celý ! Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

15 SEO taktík, ktorým sa radšej vyhnúť

Skrytie obsahu na stránke

Existujú stovky spôsobov, ako skryť kľúčové slová a odkazy z pohľadu užívateľov. A snažiť sa o to, aby napriek tomu na stránke akýmsi spôsobom “zostali” v zákulisí web stránky. Niektoré z týchto metód SEO taktík sú sofistikované, niektoré nie. Napriek tomu kolektív Google spamu ich odhaliť dokáže. Je ich mnoho, ako príklad uvádzame tie zatiaľ najznámejšie. Vždy si však pri ich použití koledujete o istý spôsob penalizácie.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Optimalizácia pre vyhľadávače – SEO – pre začiatočníkov 2.

Text

Optimalizovanie textu webu je dalším dôležitým krokom vyššieho poradia vo vyhľadávačoch. Vaša web stránka by mala obsahovať dostatok textu a mala by obsahovať každé z vašich kľúčových slov a kľúčových fráz používaných v rôznych variáciach. Kľúčové slová a kľúčové frázy , ktoré ste uviedli v meta značkách a v titulku webu, by sa mali nachádzať aj v texte, aby ste posilnili ich skutočný význam a dali vedieť vyhľadávaču, o čom v skutočnosti text je.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Optimalizácia – SEO – pre začiatočníkov 1.

Optimalizácia pre vyhľadávače – úvod

Optimalizácia web stránok je proces s konkrétnymi návrhmi s cieľom pre umiestňovanie webov popredných úrovniach vo vyhľadávačoch. Ak vážne podnikáte, optimalizácia vašich web stránok je nutnosťou.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Ako robiť správne budovanie odkazov

Budovanie spätných odkazov, alebo tiež linkbuilding v anglickej terminológii je činnosť, ktorou sa majiteľ stránok, alebo jeho konzultačná firma snažia dosiahnuť dva ciele.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Je moja webová stránka SEO priateľská ?

Existuje mnoho technológií pre tvorbu webových stránok. A rovnako tak aj platforiem pre redakčný systém, ktorým môže vlastník webu riadiť jeho obsah. Aký systém si vybrať, aby ste boli dobrý pre Google ? Komerčnú verziu, alebo Opensource alternatívu ?

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow
Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php