[icon name=”icon-user”]Bohumil Schwarz, MANAŽÉR KLUBU ExtremeDom

Prvýkrát som sa o vás dozvedel od známeho. S úrovňou spolupráce som mimoriadne spokojný, rovnako aj s dodržiavaním stanovených termínov. V budúcnosti využijem služby, ktoré mám od vás aj teraz – tvorbu a úpravu webu, marketingové služby na internete na zvýšenie návštevnosti stránky. Moje celkové zhodnotenie – som nad mieru spokojný. Uvítal by som informovanie o nových službách, ktoré poskytujete.

[icon name=”icon-user”]Peter Hudec, MAJITEĽ PENZIÓNU Penzión Hujer

Prvýkrát sme sa o vás dozvedeli z internetu cez vyhľadávač. Boli sme spokojný s našou spoluprácou, dodržiavaním termínov. Naše predstavy boli splnené a do budúcnosti by sme radi využili vaše služby v oblasti SEO a správe reklamných kampaní.

[icon name=”icon-user”]Piero Borghesan, KONATEĽ firmy prevádzkujúcej Penzión pri studničke.

O vás som sa prvýkrát dozvedela cez známeho. Bola som absolútne spokojná s perfektným pristupom. Oceňujem rýchle termíny a ich dodržanie. Všetko bolo OK, veľmi rada sa obrátim na Vaše služby aj nabudúce. Budem s vami spolupracovať aj naďalej ohľadom internetovej stránky. Všetko bolo rýchle a promptne vybavené.Ďakujem za vaše nápady a pomoc.

[icon name=”icon-user”]Jozef Maxoň, KONATEĽ firmy Eneftech

Prvýkrát sme sa o vás dozvedeli z webovej stránky cez Google. Úrovňou komunikácie a spolupráce hodnotím bez výhrad, vysoký stupeň ochoty a snaha vyriešiť promtne akýkoľvek problém. Všetko prebehlo podľa plánu a našich požiadaviek. V budúcnosti by sme využili hlavne poradenstvo pri optimalizácii a internetovej reklame. Spolupracovali sme pri vytváraní nového webu a stretli sme sa s maximálnou ústretovosťou, snahou nájsť riešenie našich požiadaviek a aj ich vyriešiť, čo sa podarilo. So spoluprácou vyjadrujeme spokojnosť a tiež poďakovanie za ochotný prístup aj pri riešení niektorých našich požiadaviek nad rámec a nie celkom súvisiacich s objemom dohodnutých prác.

[icon name=”icon-user”]Ladislav Kindernay, MAJITEĽ Fitness centra a osobný tréner

Prvýkrát som sa o Vás dozvedeli z výsledkov vyhľadávania Google. S úrovňou komunikácie a spolupráce vyjadrujem 100 % spokojnosť. Celkovo hodnotím prístup pána Petráša ako veľmi profesionálny.

[icon name=”icon-user”]Jozef Krausko, KONATEĽ firmy Kitchentrade

S pánom Petrášom sa mi spolupracuje veľmi dobre, nemám nič čo by som mu vytkol.V spolupráci budeme aj naďalej pokračovať. Som veľmi spokojný s dodržiavaním termínov.

[icon name=”icon-user”]Ľuboš Svitek, KONATEĽ firmy Shestr

Som spokojný s profesionálnou úrovňou komunikácie a spolupráce. Všetky termíny a predstavy boli plnené a všetky služby, ktoré som požadoval a očakával splnili moje predstavy.

[icon name=”icon-user”]Lukáš Šimko, KONATEĽ firmy Ecoprodukt

Moja spokojnosť s úrovňou komunikácie bola na výbornú. Uvítal by som newsletter, novinky o vás, alebo aké služby, či nové príležitosti by som mohol využiť. Tiež reporty o vašej práci a jej výsledkoch.

[icon name=”icon-user”]Jesica Staňová Šimková, MAJITEĽKA účtovníckej kancelárie

S vašimi službami som veľmi spokojná. Spolupráca bola s Vami super. Nemám čo vytknúť.

[icon name=”icon-user”]Katarína Vatajová, MAJITEĽKA Autoškoly Akva

Plamenia.com som našla prostredníctvom internetu. Termíny prác boli dodržiavané. Boli splnené moje predstavy a úroveň spolupráce hodnotím bez výhrad.

[icon name=”icon-user”]Miroslav Mičo, KONATEĽ pohrebnej službya kamenárstva Parte

So službami, úrovňou komunikácie a spolupráce sme boli spokojní, všetko, čo sme požadovali, bolo včas splnené a v dobrej kvalite.

[icon name=”icon-user”]Daniel Bátora, KONATEĽ stavebnej firmy Dabat

K úrovni komunikácie a spolupráce nemám žiadne výhrady. Mám stránku, ktorá sa mi moc páči, čiže to hovorí za všetko. Moje celkové hodnotenie : Výborný prístup, to už sa dnes málo kedy stáva. Stránka spravená podľa mojich predstáv, za super cenu a za ideálny čas, kopec prác naviac ktoré sú v cene. Mám rád, keď niekto dá kvalitu na 110% a za rozumnú cenu, čo dodať, len poďakovať.

Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php