10 excelentných možností pre redakčný systém

V tomto článku uvediem 10 typov redakčných systémov, ktoré môžete implementovať a postaviť na nich svoje webstránky. Existujú s voľne dostupným kódom pod licenciou GPL. Sú programované ako ľahké univerzálne platformy takmer pre všetky situácie, ale sú rozšíriteľné a prispôsobiteľné konkrétnemu zákazníkovi a konkrétnemu projektu. Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Výborný redakčný systém – máme pre Vás tip

Celosvetovo pravidelne vyhlasovanú súťaž Open source CMS Awards (Cena pre redakčné systémy vyvíjané s otvoreným kódom) za rok 2009 získal systém WordPress. Bola mu udelená cena Overall Best Open Source CMS Award (Cena pre všeobecne najlepší redakčný systém vyvíjaný s otvoreným kódom).

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

10 pravidiel pre perfektný redakčný systém 2. časť

V tomto článku, ktorý je pokračovaním 10 pravidiel pre perfektný redakčný systém 1. časť, sa dozviete ďalšie zaujímavé informácie, ktoré by ste mali brať do úvahy, keď sa rozhodujete o výbere vhodného redakčného systému pre riadenie obsahu webových stránok.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

10 pravidiel pre perfektný redakčný systém 1. časť

Redakčných systémov (CMS), ktoré si môžete vybrať, je mnoho.  Niektorí odhadujú, že ich existuje niečo vyše 1700 typov. Každý jeden z nich má svoje špecifiká. Niektoré sú skvelé, niektoré nie tak veľmi. Redakčný systém v konečnom dôsledku veľmi vplýva na to, koľko času Vy a Vaši klienti strávia pri čítaní a úprave informácií, ktoré redakčný systém publikuje na webových stránkach.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow
Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php