Prečo kupovať reklamný priestor ?

Niekedy nie je jednoduché dostať sa do pozornosti Vašich zákazníkov. hoci je internet všeobímajúci, je potrebné nájsť to správne publikum. Pomôžeme Vám zorientovať sa v nákupe správneho priestoru pre propagáciu Vašej firmy a Vašich výrobkov. Pomôžeme Vám získať tú správnu cenu.

Kde nakúpiť reklamný priestor na internete ?

  • Vysokonavštevované blogy
  • Známe portály
  • Partnerské e-shopy a stránky
  • iné – doporučíme

Navyše Vám pomôžeme vyjednať dobrú cenu za každú z možných foriem propagácie – či už banerovú reklamu, alebo PR články, alebo platenie iného reklamného priestoru.

PR aktivity

PR aktivity už neznamenajú len publikovanie článkov v printových médiách. V prostredí internetu je potrebné využiť nové a moderné spôsoby podpory vašich vzťahov s verejnosťou. Aby Vás internetoví používatelia videli na správnych miestach, aby Vás vnímali ako špičku v oblasti a správnu osobu pre riešenie ich problémov.

Publikovanie obsahu na správnym spôsobom

Pomôcť Vám vám upevniť vaše vzťahy s online verejnosťou prostredníctvom internetu je pre nás hračkou. Existuje množstvo spôsobov, ako kreatívne zasiahnuť správnych zákazníkov. K dispozícii je publikovania obsahu vo forme PR článkov, príspevkov do blogov. Je možné zakúpiť priestor ako hlavný poradca diskusných webov. Publikovaním zaujímavého a bohatého obsahu si určite udržíte lojálnych zákazníkov. Máte však zároveň možnosť osloviť aj nových nových, ktorí majú záujem o informácie o vašich produktoch či službách.

Vložte svoj e-mail, alebo telefónny kontakt, zodpovieme na vaše otázky !

Banerová reklama

Pomôžeme vám pri realizácii marketingovej kampane. Aj keď je takáto forma reklamy zaznávaná, na pomoc známosti značke je vynikajúca. Navrhneme pre vás vhodnú stratégiu, vyberieme médiá a pomôžeme vám s prípravou a tvorbou zaujímavých banerov. Určite zaujmú užívateľov a zároveň podporia propagáciu vašej firmy.

E-mail marketing

Využite jeden z masovo najrozšírenejších marketingových nástrojov a a priamo oslovte potenciálneho zákazníka. Väčšina konkurentov takýto nástroj správne nepoužíva. Vytvoríme pre vás správnu kampaň a zrealizujeme účinné e-mailové kampane. Podporte aj Vy nákupy svojich súčasných zákazníkov.

Copywriting – písanie účinných a pútavých textov

Kvalitné texty sú lákadlom. Aj keď sa to možno nezdá, kvôli pútavému textu je Váš potenciálny zákazník schopný stráviť dlhú dobu na Vašom webe. Dobre napísaný článok dokáže omnoho viac, ako len informovať. Dokáže aj zaujať, presvedčiť k nákupu a tiež docieliť záujem čitateľa o vaše produkty či služby. Takéto texty pre Vás dokážeme vytvoriť. Zároveň kvalitné texty zabezpečia, že návštevníci sa budú na vaše stránky radi vracať pre nové a užitočné informácie.

Vložte svoj e-mail, alebo telefónny kontakt, zodpovieme na vaše otázky !

Mohli by vás zaujímať tiež služby

[collapse id=”collapse_30″] [citem title=”Tvorba Facebook stránok” id=”citem_92″ parent=”collapse_30″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/navrh-a-realizacia-e-commerce-rieseni/tvorba-facebook-stranok/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [citem title=”Kontinuálne zvyšovanie pozícií na Googli” id=”citem_53″ parent=”collapse_30″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/kontinualne-zvysovanie-pozicii-vo-vyhladavaci-google/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [citem title=”Spravovanie webstránok a e-shopov” id=”citem_52″ parent=”collapse_30″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/spravovanie-webstranok-a-e-shopov/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [/collapse]
Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php