Pravidelná aktualizácia statusov

Zabezpečte pre svoju Facebook propagáciu pravidelnú každodennú aktualizáciu statusov. Spravujeme mnohé stránky našich klientov na dennej báze. Pridávame vtipné statusy, ktoré súvisia s ich podnikaním. Pretože na Facebook sa ľudia chodia predovšetkým baviť. Informácie o vašej firme sa budú šíriť vďaka vtipnému obsahu ďaleko lepšie, ako strohé správy bez invencie.

Aj vy si zaslúžite kvalitný marketing !

Reagovanie na príspevky, povzbudzovanie k ďalšej diskusii

Venujeme sa sledovaniu vašich Facebook stránok viac ako 18 hodín denne. Vždy zareagujeme na komentár, či inú reakciu vašich fanúškov, či zákazníkov. Zabezpečíme krízovú komunikáciu v prípade negatívnych reakcií. Pomocou neustáleho dialógu budú mať vaši zákazníci dojem, že ich komentovanie zbytočné nieje a tak budú viac ochotní vám napísať. A o to predsa ide – aby sa o vás písalo !

Vložte svoj e-mail, alebo telefónny kontakt, zodpovieme na vaše otázky !

Zodpovednosť voči fanúškom

Keď už máte svoje publikum, svojich fanúškov, poskytnite im to, čo od vás očakávajú ! Kvalitné informácie, pútavým a vtipným spôsobom podané. Dajte im dojem, že vám na nich záleží. Reagujte na ich komentáre, poskytnite im to, čo očakávajú. Viete, čo to je ? Pomocou štatistických informácií od Facebooku to spolu zistíme !

Aktívne používanie Facebook stránok pre komunikáciu s komunitou

Sociálne siete umožňujú organizáciam priamo komunikovať s ich aktuálnymi a potenciálnymi zákazníkmi. Vytvoríme a zrealizujeme kompletný plán vašeho pôsobenia na rôznych sociálnych sieťach.

Sociálne siete sa stali populárne najmä vďaka tomu, že umožňujú ľuďom vytvárať a urdžiavať vzťahy vo virtuálnom svete internetu. Veľký počet zainteresovaných ľudí a jednoduchý spôsob šírenia informácii z nich spravili vinikajúci kanál marketingovej komunikácie. Komunikácia na sociálnych sieťach má podobu konverácií, čo vytvára u zákazníkov pocit osobného prístupu.

Na Slovensku je registrovaných na Facebooku takmer 1,9 milióna užívateľov. Celosvetovo je registrovaných okolo 767 miliónov obyvateľov sveta. Každý druhý používateľ sa prihlási na Facebook každý deň. Momentálne je najrýchlejšie rastúca skupina 35+ ročných.

Oslovením správnych ľudí zaručíte rast povedomia o značke, o Vašich produktoch. Lepšia propagácia je spojená aj so zvýšeným záujmom o ďalšie informácie o vašej ponuke, spoločnosti či eshope, čo Vás posunie o krok bližšie k úspešnému predaju Vašich produktov a služieb.

Služby ktoré by vás mohli zaujímať tiež

[collapse id=”collapse_17″] [citem title=”Manažment projektu a konzultácie” id=”citem_65″ parent=”collapse_17″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/konzultacne-sluzby-a-manazment-projektu/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [citem title=”Nákup internetového mediálneho priestoru” id=”citem_27″ parent=”collapse_17″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/zabezpecenie-nakupu-medialneho-priestoru/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [citem title=”Nastavovanie a správa Google Adwords kampaní” id=”citem_46″ parent=”collapse_17″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/nastavenie-a-sprava-google-adwords-kampani/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [/collapse]
Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php