Google reklama

google-analytics-dashboard1.jpg (1439×1340)Nepáči sa Vám, že pri vyhľadávaní Vašich produktov a služieb v Googli výsledky vyhľadávania nezobrazia váš web ani na 50-tom mieste ?

Je nespochybniteľné, že mnohí vlastníci internetových stránok si uvedomili, že nestačí iba web stránky vlastniť. Omnoho dôležitejšie je získavať nových návštevníkov, udržať ich a v najlepšom prípade ich návštevu premeniť na obchod.

Výhodný systém platenia za Google reklamu

Za reklamu zaplatíte len vtedy, keď potenciálny zákazník na reklamu klikne. Je to systém PayPerClick (PPC) – zaplatíte až za klik. V žiadnom prípade teda neplatíte za zobrazovanie reklamy, ale za klik na vašu stránku.

Vložte svoj e-mail, alebo telefónny kontakt, zodpovieme na vaše otázky !

Čo je to PPC reklama ?

Vysvetlenie tohto termínu získame preložením skratky v anglickom znení Pay Per Click – reklama účtovaná za klik. Nie za zobrazenie.

  • takmer okamžite prvé pozície vo vyhľadávačoch Google, Zoznam, Azet, Centrum
  • reklamu, ktorá je cielená na konkrétne vyhľadávané slová, a dokonca aj lokalitu (štát, mesto)
  • štatistiku o efektivite a návratnosti vynaložených financií
  • presnú vedomosť o tom, akých návštevníkov vám reklama prisiesla, koľko z nich sa stalo zákazníkmi
  • presnú informáciu o tom, koľko ste vložili a koľko ste zarobili (alebo koľko ste získali nefinančných cieľov)

Služby ktoré by vás mohli zaujímať tiež

[collapse id=”collapse_17″] [citem title=”Optimalizácia webstránok a e-shopov” id=”citem_65″ parent=”collapse_17″] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/optimalizacia-pre-vyhladavace-seo/” title=”Viac informácií” target=”self” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [citem title=”Nastavenie a správa Facebook reklamy” id=”citem_27″ parent=”collapse_17″] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/nastavenie-a-sprava-facebook-reklamnych-kampani-2/” title=”Viac informácií” target=”self” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [citem title=”Získavanie Facebook fanúškov” id=”citem_46″ parent=”collapse_17″] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/ziskavanie-fanuskov-pomocou-sutazi-a-kontinualneho-marketingu/” title=”Viac informácií” target=”self” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [/collapse]
Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php