Čo je to Facebook reklama?

Facebook reklama je reklama prezentovaná pomocou sociálnej siete facebook. Hlavnou výhodou facebook reklamy je, že sa dá ľahko presne zacieliť na určitú skupinu potenciálnych zákazníkov.

Facebook reklama je menšia reklamný inzerát, ktorý sa zobrazuje hneď vedľa osobné alebo firemné facebook stránky. Skladá sa z textovej a obrázkovej časti. Po prekliku facebook reklamy je užívateľ facebooku presmerovaný priamo na vaše webové stránky.

Facebook reklama je lacná!

Facebook reklama je veľmi lacným prostriedkom ako na svoje webové stránky priviesť viac zákazníkov. Platíte totiž iba za uskutočnené prekliknutiu!

Rozpočet facebook reklamy možno ľahko odhadnúť dopredu vďaka jednoduchému nastavenie výšky kreditu, ktorý je možné maximálne minúť.

Vložte svoj e-mail, alebo telefónny kontakt, zodpovieme na vaše otázky !

Vytvoríme profesionálne reklamné oznámenie ako textové tak vizuálne

Zacielime Vašu facebook reklamu ako demograficky tak záujmovo presne podľa vašich potriebCelú Vašu reklamnú facebook kampaň na facebooku založíme a nastavíme

Budeme Vašu facebook reklamu priebežne udržiavať a upravovať, tak aby pre Vás bola maximálne užitočná.

Reklama na Facebooku Vám vytvoríme my a na vás záleží, či chcete návštevníkov presmerovať na vašu webovú alebo facebook stránku. Funguje to tak, že vám do reklamy vložíme zaujímavý a pútavý obrázok, spolu s textom. Podľa toho, na akú cieľovú skupinu sa chcete zamerať, nastavíme demografické údaje.

Stanovenie cieľa

Najprv stanovíme, čo chceme propagovať (Facebook stránku, Web, aplikáciu, udalostí, ..) ponúkneme špeciálnu ponuku, pomocou ktorý prilákajú užívateľa a premeníme je na koncových zákazníkov pomocou výhodné ponuky, prípadne propagačných darčeka a pod. ponúknete hodnotné výhody, aby používatelia hodnotili stránku pomocou “Páči sa mi”

Zameranie na správneho užívateľa

zvolíme kritéria na základe toho, o čo majú používatelia záujem a nie čo by mohli kúpiť demografické zacielenie nám umožní nastaviť kritériá: mesto, záujmy, koníčky, pohlavie, vek, vzdelanie, rodinný stav a iné

Návrh pútavé reklamy

Vytvoríme niekoľko verzií reklamy s rôznymi obrázkami a textami, aby sme zistili, ktoré kombinácie sú najúčinnejšie. V názve uvedieme názov firmy alebo stránky, otázku alebo dôležitú informáciu v hlavnom texte uvedieme presne to, akú akciu má užívateľ podniknúť a zvýrazníme výhody. Použijeme jednoduchej a poutavej obrázok, ktorý súvisí s reklamným textom

Správa reklamy a rozpočtu

Stanovíme či budeme platiť za kliknutie (CPC), alebo za 1 000 zobrazení (CPM) denný rozpočet: maximálna suma, ktorú chcete platiť za každý deň, prípadne mesiac. Pre lepšiu efektivitu a získanie čo možno najväčšieho počtu potenciálnych zákazníkov budeme reklamu pravidelne kontrolovať, optimalizovať a upravovať. Stanovením správnej cieľovej skupiny optimálnym časom pre zverejnenie reklamy. Testovaním rôznych obrázkov a textov stanovením optimálneho denného rozpočtu. Kvalitné úvodnej aplikácii (Landing page), ktorá zvýši konverziu hostia na fanúšikov. Na konci mesiaca získate štatistiky z PPC reklamy na Facebooku.

Vložte svoj e-mail, alebo telefónny kontakt, zodpovieme na vaše otázky !

Reklamu nastavíme tak, aby návštevníka presmerovala presne tam kde si prajete. V každom prípade odporúčame vytvoriť takzvanú úvodnú stránku, (tzv. Landing Page). Úvodná stránka je jednoduchá upútavka napríklad vo forme veľkého obrázku s veľkým a zaujímavým nadpisom a reklamou. Návštevník sa ihneď dostane do obrazu pretože nemusia čítať zdĺhavé texty ani pátrať po stránke. Na úvodnej stránke bude zobrazená napríklad Vaša zľava, akcia, nový produkt alebo služba, prípadne čokoľvek iného. Takáto úvodná stránka výrazne zvýši účinnosť PPC Facebook reklamy. Úvodnú stránku Vám môžeme vytvoriť.

Ďalšia možnosť ako zvýšiť efektivitu služby reklama na Facebooku je kombinácia s vhodnou a zaujímavou Facebook aplikácií. Zábavná Facebook aplikácie výrazne zvyšuje konverziu návštevníkov na fanúšikov. Váš fanúšik je dôležitým článkom Vašej reklamnej kampane, pretože môže ďalej šíriť Vaše reklamné oznámenie a iné príspevky na Vašej Facebook stránke.

Služby ktoré by vás mohli zaujímať tiež

[collapse id=”collapse_17″] [citem title=”Správa obsahu internetových stránok” id=”citem_65″ parent=”collapse_17″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/spravovanie-webstranok-a-e-shopov/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [citem title=”Optimalizácia webstránok” id=”citem_27″ parent=”collapse_17″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/optimalizacia-pre-vyhladavace-seo/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [citem title=”Spravovanie Facebook stránok” id=”citem_46″ parent=”collapse_17″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/sprava-facebook-stranok/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [/collapse]
Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php