Kontinuálne zvyšovanie pozícií = linkbuilding + On page SEO

Kvalitný linkbuilding je dlhodobá činnosť, pri ktorej sa snažíme pre svojich klientov zabezpečiť maximum zaujímavých spätných odkazov z rôznych zdrojov, bez ktorých stráca každá prezentácia vo výsledkoch vyhľadávania na konkurentov. Kvalita odkazu záleží na mnohých faktoroch, ako je jeho umiestnenie, tému stránky, na ktorej sa nachádza, počet ostatných odkazov na stránke či množstvo návštevníkov.

Čo linkbuilding prinesie?

V prvom rade premení štruktúru návštevníkov vašej webovej prezentácie a privedie cielenejšie návštevníkov, ktoré vaša prezentácia môže ľahšie zaujať. Tento jav sa dá číselne vyhodnotiť, zvýši sa totiž doba, ktorú návštevníci strávia na stránke, zvýši sa počet zhlédnutých stránok a dôjde k poklesu hodnoty údaje o miere opustenie vašej prezentácie po prvej prezerané stránke. Vďaka uvedeným skutočnosť sa výrazne zvyšuje šanca, že sa z návštevníka stane váš zákazník. Ďalej sa prejaví navýšením návštevnosti.

Vložte svoj e-mail, alebo telefónny kontakt, zodpovieme na vaše otázky !

Ako linkbuilding prebieha?

Prvým krokom je analýza vášho webu, definície potenciálu a výber vhodných kľúčových slov a samozrejme analýza konkurencie. Potom musí byť definovaná patričná linkbuildingová stratégie. Bez oboch nie je možné zvoliť správny postup pre budovanie odkazového profilu, ak začínate z nuly. Ak poznáte svoje ciele a kľúčové frázy, je situácia jednoduchšia.

Zvolené stratégiu potom prispôsobíme kampaň. Kampaň na získavanie odkazov môže byť jednostranná, ako napríklad výmena odkazov, nákup odkazov, umiestňovanie odkazov do komentárov diskusných fór, publikovanie externého obsahu, poskytovanie obsahu zdarma, social bookmarking, záložkovacie služby, a iné, respektíve kombinácia uvedených.

Mohli by vás zaujímať tiež služby

[collapse id=”collapse_30″] [citem title=”Optimalizácia webstránok a e-shopov” id=”citem_92″ parent=”collapse_30″] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/optimalizacia-pre-vyhladavace-seo/” title=”Viac informácií” target=”self” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [citem title=”Správa Facebook reklamných kampaní” id=”citem_53″ parent=”collapse_30″] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/nastavenie-a-sprava-facebook-reklamnych-kampani-2/” title=”Viac informácií” target=”self” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [citem title=”Správa Google reklamných kampaní” id=”citem_52″ parent=”collapse_30″] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/nastavenie-a-sprava-google-adwords-kampani/” title=”Viac informácií” target=”self” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [/collapse]
Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php