Tvorba web stránok a internetových prezentácií

Robíme web stránky pre rôzne typy prezentácií. Od jednoduchých, rýchlych a lacných po profesionálne riešenia. Snažíme sa hlavne zabezpečiť Vám komfort, poradenstvo a zbaviť Vás všetkých starostí.

Tvorba webu a internetových stránok

Poradíme pri výbere domény, zabezpečíme hosting, e-maily, grafiku. Od začiatku až do konca spolupráce sa môžete na nás spoľahnúť.

Máte záujem ? Vložte svoj e-mail, alebo telefónne číslo, budeme vás kontaktovať !

Tvorba web stránok

U nás tvorba web stránok neznamená iba vytvorenie grafiky, textov a obrázkov. Tvorba web stránok musí byť cielená. Aby ste získali www stránky, ktoré sú vytvárané cielene. Potom je to dobrá investícia s rýchlou návratnosťou. Maximum svojho webu dosiahnete spoločne s prehľadnou a jednoduchou navigáciou. Tvorba webových stránok je u nás aj komplexné poradenstvo pre www stránky, aby ste získali nástroj, ktorý splní vaše očakávania.

Naše riešenia pre www stránky

Jednoduché www stránky

Vynikajúce riešenie pre rýchlu a jednoduchú webovú prezentáciu. Ideálna možnosť prezentovať služby a produkty, ktoré realizujete. Vodná pre malých podnikateľov.

Komplexné www stránky pre stredne veľké firmy

Komplexné riešenie pre www stránky, ak potrebujete prezentovať neustále aktuálne informácie moderným spôsobom. Obsahuje elegantné galérie, je samozrejme optimalizovaná pre vyhľadávače a mnoho dalších zaujímavých funkcií pre vašu vynikajúcu internetovú propagáciu.

Vložte svoj e-mail, alebo telefónny kontakt, zodpovieme na vaše otázky !

Profesionálne www stránky s integráciou so sociálnymi médiami a komunitnými doplnkami

Úplné riešenie pre najnáročnejšie požiadavky na www stránky s moderným designom. Obsahuje redakčný systém na správu obsahu, vďaka ktorému môžete flexibilne prispôsobovať obsah vašej web lokality súčasným potrebám bez kontaktovania dodávateľskej firmy.

Tvorba web stránok – redesign starých riešení

Črtou webových stránok by malo byť ich pravidelné obnovovanie. Graficky, aj obsahovo. Návštevníci stránok očakávajú aspoň čiastkové zmeny. Ako to dosiahnuť ? Dá sa to aj bez komplexného prerobenia www stránky. Ako postupujeme ?

Analýzou zistíme nedostatky v štruktúre, či použiteľnosti web stránok. Zlepšíme navigáciu, zlepšime čitateľnosť a optimalizujeme texty. Rovnako tak však dokážeme zatraktívniť grafiku. Jednoducho zvýšime efektivitu web stránok, ktoré prevádzkujete.

Tvorba stránok so šablón

Nie je vždy pravidlom, že tvorba www stránky je finančne nákladná služba. Budete možno prekvapení, ale tvorba z vopred pripravených grafických šablón dokáže rozpočet pri tvorbe www stránky odľahčiť až takmer o 50% oproti bežnej trhovej cene. Napriek tomu je takáto tvorba www stránky úspešná a žiadaná. Šablónové grafiky sú totiž veľmi kvalitné ap rekvapujúco lacné a rýchle pri implementovaní. Objednajte si aj vy tvorbu www stránky so šablóny !

Vložte svoj e-mail, alebo telefónny kontakt, zodpovieme na vaše otázky !

Tvorba webu na mieru

Máte špecifické požiadavky na grafiku www stránok ? Nie vždy je možné nájsť a zakúpiť šablónu pre stránky, ktoré vyhovujú požiadavkám zákazníka. Tvorba stránok na mieru dáva vášmu webu známku odlišnosti a charakteru podnikania. Možno premýšľate nad tvorbou grafiky s flash aplikáciami. Práve vtedy je vhodnou alternatívou riešenie na mieru.

Služby ktoré by vás mohli zaujímať tiež

[collapse id=”collapse_17″]
[citem title=”Správa obsahu internetových stránok” id=”citem_65″ parent=”collapse_17″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/spravovanie-webstranok-a-e-shopov/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button]


[/citem]
[citem title=”Optimalizácia webstránok” id=”citem_27″ parent=”collapse_17″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/optimalizacia-pre-vyhladavace-seo/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button]


[/citem]
[citem title=”Marketing pre webstránky a e-shopy” id=”citem_46″ parent=”collapse_17″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button]


[/citem]
[/collapse]

 

Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php