Facebook a e-shop

Facebook Fun Page sa stáva pre firmy, alebo aj pre internetových predajcov už priam povinnosť. Takmer každý predajca uvádza, že má alebo plánuje spustiť na Facebooku vlastnú stránku.

Vložte svoj e-mail, alebo telefónny kontakt, zodpovieme na vaše otázky !

E-shop na Facebooku s viacerými možnosťami

Facebook však umožňuje ďaleko viac možností. Na tejto sociálnej sieti je možné vyhotoviť aj internetový obchod. Existuje viacero spôsobov, ako spustiť vlastný internetový obchod a na Facebooku aj predávať produkty.

E-shop na Facebooku a viacero možnosti

Existuje viacero spôsobov, ako na Facebooku e-shop spustiť. Môžete si o tom prečítať napríklad napríklad v článku Ako urobiť e-shop na sociálnej sieti, alebo v článku Niekoľko možností pre e-shop na Facebooku.

Rozhodnite sa aj vy pre riešenia pre Facebook e-shop od nás. Jednoducho pre Vás pripravíme jedinečný predajný kanál.

Služby, ktoré by vás mohli zaujímať tiež

[collapse id=”collapse_30″] [citem title=”Spravovanie firemných Facebook stránok” id=”citem_92″ parent=”collapse_30″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/sprava-facebook-stranok/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [citem title=”Tvorba e-shopov a internetových obchodov” id=”citem_53″ parent=”collapse_30″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/navrh-a-realizacia-e-commerce-rieseni/tvorba-e-shopov-a-internetovych-obchodov/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [citem title=”PPC reklama na Facebooku” id=”citem_52″ parent=”collapse_30″] [symple_clear_floats] [symple_button color=”blue” url=”http://plamenia.com/poradenstvo-priprava-a-strategia-reklamy-online/nastavenie-a-sprava-facebook-reklamnych-kampani-2/” title=”Viac informácií” target=self”” border_radius=””]Viac informácií[/symple_button] [/citem] [/collapse]
Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php