Aplikácia ako suťaž

Chcete usporiadať súťaž ? Máte niečo, čo by ste chceli venovať za účelom propagácie vášho mena ? Spojte súťaž z Facebookom ! Získate viac, ako len publicitu – získate fanúškov. A zároveň – oni vám budú robiť propagáciu zadarmo !

Aplikácie ako povolený spôsob získavania fanúškov

Aplikácie sú jedným z povolených spôsobov, ako získať fanúškov pre svoju stránku na Facebooku. Vyhotovíme pre vás zaujímavú aplikáciu, vďaka ktorej porastie počet vašich fanúškov. Vekové obmedzenie môžete nastaviť. Aká aplikácia to môže byť ? Napríklad súťaž o ceny, náhodné generovanie obrázkov, test, hra, alebo čokoľvek, čo považujete za zaujímavé pre svojich fanúškov.

Aplikácie ako zábava a marketing vďaka fanúškom

Viete o tom, že aplikácie jedinečným spôsobom virálne (samočinne) šíria povedomie o vašej značke ? Ak je informácia nesená vtipným a pútavým spôsobom, je isté, že bude mať veľký úspech a vy získate publicitu. Pomôžeme vám !

Služby, ktoré by vás mohli zaujímať tiež

[collapse id=”collapse_30″] [citem title=”Collapsible Group Item 1″ id=”citem_92″ parent=”collapse_30″] Collapse content goes here…. [/citem] [citem title=”Collapsible Group Item 2″ id=”citem_53″ parent=”collapse_30″] Collapse content goes here…. [/citem] [citem title=”Collapsible Group Item 3″ id=”citem_52″ parent=”collapse_30″] Collapse content goes here…. [/citem] [/collapse]

 

Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php