Tvorba webstránok a e-shopov

Tvorba úspešných web stránok a internetových eshopov

Chcete mať úspešný web a nechcete sa dopustiť chýb pri jeho návrhu ? Aké sú dôvody, že prichádzate na túto stránku ? Máte web, ktorý neplní predajné ciele ? Je zastaralý a užívatelia sa v ňom nevyznajú ? Platíte reklamu a zákazníci netelefonujú ? Očakávate emaily, ale tie neprichádzajú ? Čo je príčinou neúspechu ?

Správne navrhujeme interakčné prvky, nasadzujeme, alebo odstraňujeme chyby rečsponzivity, optimalizujeme rýchlos webu, optimalizujeme weby pre vyhľadávače, nasadzujeme správne grafické prvky.

Tvorba webového projektu s konkrétnym cieľom

Ak hľadáte dodávateľa, ktorý vie, čo potrebujete, ktorý má za sebou viac ako 10 ročnú prax pri navrhnovaní rôznyche-commerce riešení, ste tu správne. Vieme, čo funguje a čo nefunguje. Vysvetlíme vám, ktoré prvky na webe sú nutnosťou a na ktoré je zbytočné vynakladať čas. Sme v 21. storočí s obrovskou konkurenciou hlavne na webe. Zákazníci očakávajú rýchlosť a jednoduchosť. Dajte im to a budete úspešní.

Tvorba web stránok s administráciou

Implementujeme Open Source riešenia, najčastejšie WordPress a OpenCart. Systém disponuje jednoduchou prácou v administračnom rozhraní. Nastaviť môžete množstvo stránok, blogov, kategórií, produktov, ich cien a variácií, cenových akcií, email marketingových kampani, exportov a importov, štatistík a mnoho iného.

Máte záujem o viac informácií ? Pošlite nám telefón alebo e-mail.


Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php