Princípy a krása minimalistického dizajnu

Princípy minimalistického web dizajnu

Minimalizmus je dosiahnutý znížením hustoty dizajnu až do najzákladnejších elementov.Vyjadrenie minimalizmu dáva dokopy niekoľko disciplín, tak ako aj u iných umeleckých foriem ako je hudba a literatúra. Pre webových dizajnérov môže byť minimalizmus zastrašujúci a ťažký na zvládnutie a pre klientov môže predstavovať dojem prázdnoty. Napriek tomu, minimalizmus existuje a uplatňuje sa. Vo svojej podstate je minimalizus o tom, ako sa zbaviť nepotrebných vecí tak, aby si dizajn zachoval svoju funkčnosť. Je to o tom, že sa budú odoberať všetky nepotrebné elementy až do tej miery, aby výsledok nepokazil účel dizajnu.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Tvorba loga na stiahnutie,logo zadarmo

Možno týmto článkom niekomu pomôžem, možno, nie, ale aspoň rozšírim obzory verejnosti o ďalšiu aplikáciu na webe.

Premýšľali ste už niekedy nad tvorbou loga ? Ak áno a snažili ste sa ho vyrobiť vo vlastnej réžii, pravdepodobne ste zistili tak ako ja, že to nie je vec jednoduchá. Zhmotniť predstavu do konečnej podoby je niekedy veľmi náročné, najmä ak chýba kreativita, či technika kreslenia. Práve preto by som chcel upriamiť pozornosť na stránku, kde si pomocou predlôh môžete vlastné logo vytvoriť. Stránka je zdarma, vytvorenie loga je zdarma.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Súčasné trendy moderného web dizajnu

Web dizajn trendy od roku 2009

Web dizajnéri radi experimentujú a pozorujú, ako ľudia pozitívne reagujú na ich prácu. Skúšajú neobvyklé dizajn prístupy, ktoré nejdú hlavným prúdom, ale mohli by sa stať v budúcnosti normou, alebo raz väčšinovým trendom. Počas posledných mesiacov na základe analýzy web stránok  sú v tomto článku prezentované web design trendy pre súčasnosť.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow
Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php