Google, jeho fenomén, reklama a zaujímavé video

To, že je Google fenomén doby, by sme sa mohli prieť. To, že je to prvé slovo, ktoré takmer každý asociuje pri slove vyhľadávanie, alebo internetové vyhľadávanie, sa asi prieť nebudeme.

Mnoho firiem si už uvedomilo, že prísun návštevníkov ich stránok sa dá zabezpečiť vhodným umiestnením vo výsledkoch vyhľadávania.  Pre dopravnú firmu bude dobré, ak sa bude zobrazovať na prvej stránke napríklad na vyhľadávacie výrazy – dopravná firma, kamiónová doprava, alebo možno aj automobilová doprava.

To, že pozície webov sú vo veľkej miere závislé od mnohých faktorov, asi netreba rozoberať. Prirodzenou snahou každej firmy asi je, aby sa na prvé pozície na vhodné vyhľadávané výrazy dostala. Prinesie je to veľké množstvo relevantných a spokojných zákazníkov. A oni budú naopak radi, že našli relevantnú informáciu o firme, ktorú hľadali. Na tomto koncepte postavil Google svoju novú reklamu, ktorú chcem teraz uviesť. Mňa osobne zaujala veľmi, pretože jednoduchou, príjemnou a priamou formou predstavuje to, čo nás sprevádza celý život – túžba, hľadanie, nachádzanie vhodných informácií a riešení a spokojnosť  po ich naplnení.

PPC kampaň, alebo optimalizácia pre vyhľadávače ?
Ako robiť správne budovanie odkazov
Ako Vám Facebook prinesie množstvo zákazníkov
Vyhľadávače
Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php