Nerobte takto reklamu na Facebooku

Narazil som na Facebooku na dosť nepodarenú reklamu. Predpokladám, že český predajca chcel osloviť slovenské publikum. Preklad do slovenčiny sa však nie celkom podaril. A možno len chceli zaujať niekoho pozornosť týmto nepodareným prekladom. Okrem toho je viditeľný preklep v texte reklamy “nový prírodný produktu“. Moju pozornosť teda zaujali. Neklikol som ale na reklamu, ale napísal som tento príspevok. Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Eshop na Facebooku – ďalšie riešenie pre internetový predaj na sociálnej sieti

Hľadáte lacné riešenie pre predaj svojich produktov na internete ? Výbornú možnosť s pridanou hodnotu ponúka aplikácia, ktorá umožní predaj na Facebooku. Ten sa v súčasnosti jednoducho nedá ignorovať. Hoci si na prvý pohľad môžete povedať, že ho využívajú iba mladí ľudia, je pravdou, že čoraz viac firiem realizuje propagáciu prostredníctvom tejto sociálnej siete.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Ako propagovať značku na Facebooku

Nech sa páči, máme pre vás niekoľko rád, ako sa propagovať prostredníctvom sociálnej siete Facebook. Pevne veríme, že vám naším článkom pomôžeme viac zviditeľniť Vašu firmu.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Facebook je lepší ako firemný web

Nemali by sme podceňovať tvrdenie, že Facebook je pre sa pre firmy stáva dôležitým marketingovým nástrojom. S týmito tvrdeniami prišla poradenská spoločnosť Beyond. Závery jej výskumy by sme mohli zrhnúť nasledovne: Facebook používajú zákazníci ako zdroj informácií o firme radšej než firemné webstránky, alebo dokonca blogy. Marketing pre firmy by mal tieto tvrdenia brať do úvahy.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Jedinečné Facebook stránky – ako ich vytvoriť ?

Pre mnoho jednotlivcov, firiem a organizácii, sa stal Facebook neoddeliteľnou súčasťou ich stratégie a propagačnými kampaňmi. Facebook poskytuje mnoho nástrojov pre maximálny efekt vašej prítomnosti na sociálnej sieti, predovšetkým prostredníctvom propagácie obchodnej stránky. V tomto článku vám dáme predstavu o tom, ako využiť Facebook pre vaše podnikanie a propagačné úsilie.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Facebook skupina – 10 krokov k vytvoreniu samorastúcej skupiny

Ste lev alebo ovca ?

Každá Facebook skupina potrebuje silné vedenie a jasný smer, ak chce uspieť. Ak sa budete správať ako ovce, a budete iba nasledovať trendy, “stádo” vás môže nasledovať chvíľu, ale potom stratí záujem.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow

Ako Vám Facebook prinesie množstvo zákazníkov

Účet na Facebooku je základ

Všetci vieme, ako to funguje. Založíte si účet na Facebooku a hľadáte svojich známych po celom svete, ktorí tam majú tiež svoj účet. Môžete si ich pridať k svojim Facebookovským priateľom a zdieľate spolu rôzne informácie, fotky, udalosti, píšete správy, hromadne, jednotlivo, pozývate ich do rôznych diskusných skupín, ktorých ste fanúšikom.

Čítať ďalej

Pokračovať v čítaníred arrow
Kde nás nájdete
Odkazy
Sme na Facebooku
css.php